gabinet stomatologiczny w radomiu

Jestem lekarzem dentystą z 12 letnim doświadczeniem zawodowym oraz wieloletnim w pracy w jednej z największych i najnowocześniejszych Klinik Stomatologicznych w Skandynawii oraz absolwentką Studiów Podyplomowych z zakresu protetyki stomatologicznej – Master in Prosthodontic Uniwersytetu Medycznego we Włoszech (Siena).
Studia na kierunku Lekarsko-Dentystycznym Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu ukończyłam w roku 2006.
Po odbyciu stażu podyplomowego pierwsze lata swojej pracy zawodowej spędziłam w Poznaniu a następnie związałam się na wiele lat z jedna z największych Klinik Stomatologicznych w Skandynawii oraz uczestniczyłam w programie studiów podyplomowych Master in Prosthodontic we Włoszech.
Uczestniczyłam również w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach starając się poszerzać i uaktualniać swoją wiedzę stomatologiczna.
Mój zawód to moja wielka pasja, a najważniejszy jest uśmiech zadowolenia na twarzy moich Pacjentów. Staram się to osiągnąć przez:
profesjonalne i indywidualnie podejście do każdego Pacjenta oraz miłą i komfortowa atmosferę w trakcie leczenia.
Zapraszam serdecznie do umawiania się na wizytę! Pierwszorazowe badanie/konsultacja i ustalenie planu leczenia – bezpłatnie!